AdMassCGP_2024_100let logo

AD MASS IMA NAJHITREJŠE MLADINCE (U18)

Za nami je državno prvenstvo za mlajše mladince in mladinke (U18), ki je potekalo v Ljubljanski atletski dvorani.  Mogoče je tudi prednost domačega terena  malo pomagala, da sta državna prvaka v teku na 60 m z in brez ovir postala atleta atletskega društva Mass.

Prvo Mass-ovo zlato medaljo sobotnega dne, je osvojil Bruno Šulman v teku na 60 m z ovirami (8,68), njegov klubski prijatelj Jakob Filip Demšar, mu je na stopničkah delal družbo tik pod vrhom. Z rezultatom 8,75 je osvojil drugo mesto. V finalnem teku na 60 m je Gregor Grahovac vodil od starta do cilja in zares hiter tek je bil dobljen z odličnim rezultatom in osebnim rekordom 7,03. Odličen bronasti je z rezultatom 7,23 postal Žiga Kopač, ki je na tretji stopnički delal družbo Gregorju.  Kot smo že velikokrat omenili, se v odličnega “palcaša” razvija Domen Maj Sadić, ki je ponovno popravil svoj osebni rekord in osvojil tretje mesto v skoku s palico z rezultatom 3,75. Tretje mesto je v skoku v višino osvojila  Lija Apostolovski (1,55), vemo, da ima tudi ona še veliko rezerve in to nas veseli.

Vsem tekmovalcem in tekmovalkam čestitamo, čestitamo za osvojene medalje in osebne rekorde. Bravo Mass.