APS

EKIPNO SLAVILI MASSOVCI! Naši člani in članice so na vikend (14. in 15. 6.)  ATLETSKEM POKALU SLOVENIJE v Novi Gorici ZMAGALI. Odlično so nastopali tudi v svojih paradnih disciplinah.

Tina Šutej  je drugi dan atletskega pokala v skoku s palico preskočila 4,50 m in dosegla najboljši izid tekmovanja. Žan Rudolf (dobrodošel nazaj) je z lahkoto zmagal na 800m (1:49,41), drugi je bil Jan Petrač (1:50,58), tretji Jošt Kozan (1:51,08).  V skoku v višino so prva tri mesta osvojili naši: Jure Trupej (2,10), Tilen Zupanc (2,00) in Jaka Fefer (1,95). Maruša Mišmaš je prvi dan slavila na 1500 m, drugi dan pa prav tako z veliko razliko še v teku na 800m (2:09,06). Bila je najboljša v številu osvojenih točk na pokalu, saj je bila tudi članica NAŠE zmagovite štafete MASSA na 4 X 400 m. Tudi fantje niso zmage na 4×400  prepustili nikomur (Jeras Jernej, Kozan Jošt, Lovrenc Valič in Žan Rudolf). Zmagoviti sta bili tudi ženska in moška štafeta na 4×100. Jan Luxa je osvojil drugo mesto v troskoku in “izboljšal” osebni rekord 15,54m,….a žal je veter preveč pomagal (+3,5). Jan Žumer je zmagal v teku na 100m (10,79), Damjan Zlatna v teku na 110m ovire (14,51), Blaž Grad v teku na 3000m zapreke (9:14,53) in Matija Kranjc v metu kopja (78,27). Anita Horvat je zmagala v teku na 400m ovire (1:00,59).

REZULTATI:
http://www.atletska-zveza.si/tekmovanja-in-rezultati/koledar-tekmovanj

Do skupne zmage jim tokrat ni pomagala Snežana Vukmirovič saj se je mudila na DIAMANTNI LIGI V NEW YORKU, kjer je v troskoku osvojila 7. MESTO (13,50).
Vsi naši najboljši pa konec tedna odpotujejo na EKIPNO EVROPSKO PRVENSTVO V TALIN.

Kontakt

Atletsko Društvo Mass Ljubljana
Milčinskega ulica 2
1000 Ljubljana
Slovenija


Telefon: 01 438 59 10
GSM: 040 457 876 / Albert Šoba


E-pošta: info@admass.si
Spletna stran: www.admass.si

Vpis v atletsko šolo

Uradne ure pisarne: 15:00-16:00


Otroška atletika, kategorija U8 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:15)
  • torek-četrtek (16:00-17:15)

Kategorija U10 - U16 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:30)
  • torek-četrtek (16:00-17:30)

Kategorija U10 - U16 (3 treningi/teden):

  • 35 €/mesec
  • ponedeljek-sreda-petek (16:00-17:15)
  • torek-četrtek-petek (16:00-17:30)

Kategorija U18 - člani:

  • 40 €/mesec
  • vsak dan (po planu treninga trenerja)