APS ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLAJŠE MLADINKE

Na atletskem pokalu Slovenije, ki je pretekli vikend potekalo v Celju, so naše mlajše mladinke zbrale 244,5 točk in osvojile drugo mesto, mlajši mladici so osvojili tretje mesto, z zbranimi 217 točkami. Kar nekaj naših posameznikov je osvojilo medalje in so s tem veliko prispevali k skupnemu seštevku točk.

Filip Jakob Demšar je še vedno nepremagljiv na visokih ovirah, tokrat je zmagal z rezultatom 14,30, Bruno Šulman je na isti razdalji (110m ovire) osvojil drugo mesto (15,07), je pa zmagal v teku na 400 m z ovirami (55,60). Jošt Kavka je v hoji na 5 km zasedel drugo mesto (33:37,75). V skoku v daljino je Tan Černigoj osvojil drugo mesto (6,63 cm). Jakob Filip Demšar je točke prispeval tudi v teku na 200 m, kjer je osvojil drugo mesto (22,13). Mlajši mladici so v štafetni sestavi na 4×300 m, Jan Jenko, Žan Dobrovoljc, Aleksandar Gajić in Bruno Šulman osvojili drugo mesto, njihov čas je v cilju znašal 2:29,90.

Zala Istenič je v teku na 400 m suvereno zmagala z rezultatom 56,69, tretje mesto je na stopničkah zasedla Kim Šimenc, ki je razdaljo pretekla v času 59,24 s. Ajda Osolnik je v skoku s palico osvojila drugo mesto, preskočila je 2,80 m. Nika Murovec je v teku na 400 m z ovirami in z novim osebnim rekordom, osvojila tretje mesto (1:08,45). Ula Ilar je v teku na 1500 m, prav tako zasedla tretje mesto (5:06,30). V teku na 2000 m z zaprekami je Eva Kavka v cilj pritekla kot druga (7:33,98). Mlajše mladinke so v štafetnem teku 4×100 v sestavi, Sara Gradišek, Eva Jež, Kristina Česen in Zala Istenič, osvojile tretje mesto (49,82). Klara Zakšek, Kaja Mele, Nika Murovec in Kim Šimenc so v štafetnem teku 4×300 zasedle drugo mesto (2:52,89).

Čestitamo pokalnim podprvakinjam in čestitamo mladincem za skupno osvojeno drugo mesto, ki je bilo tokrat brez pomoči Gregorja Grahovca, Aljoša Skoka in Petra Podgorška.

Kontakt

Atletsko Društvo Mass Ljubljana
Milčinskega ulica 2
1000 Ljubljana
Slovenija


Telefon: 01 438 59 10
GSM: 040 457 876 / Albert Šoba


E-pošta: info@admass.si
Spletna stran: www.admass.si

Vpis v atletsko šolo

Uradne ure pisarne: 15:00-16:00


Otroška atletika, kategorija U8 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:15)
  • torek-četrtek (16:00-17:15)

Kategorija U10 - U16 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:30)
  • torek-četrtek (16:00-17:30)

Kategorija U10 - U16 (3 treningi/teden):

  • 35 €/mesec
  • ponedeljek-sreda-petek (16:00-17:15)
  • torek-četrtek-petek (16:00-17:30)

Kategorija U18 - člani:

  • 40 €/mesec
  • vsak dan (po planu treninga trenerja)