NOVICE

Rezultati

DRŽAVNO PRVENSTVO U14

Zimska, tekmovalna sezona se je začela tudi za atlete in atletinje. Po prvem mitingu v dvorani (9.1.2016), so se tokrat za naslov državnega prvaka merili

PREBERI OBJAVO
Obvestila

Naj klub 2015

Minuli vikend je bil Portorož v znamenju atletike, saj sta potekala kar dva, za slovensko altetiko zelo pomembna dogodka. Posvet slovenskih atletskih trenerjev in svečana

Rezultati

Nov državni rekord na 4×300 m

Čeprav številčno nismo osvojili veliko medalj pa tiste osvojene nosijo veliko težo. Neprecenljive vrednosti je medalja Petra Podgorška, medalji Bruna Šulmana, Gašperja Verka,  Filipa Jakoba

Rezultati

Ekipni zmagovalci

Če so nas mladinci in mladinke prejšnji vikend razveselili z ekipnim pokalom potem so člani in članice z osvojeno ekipno titulo pika na  “i” uspešne

Rezultati

Bronasti Rudi

Na 10. evropskem prvenstvu za mlajše člane in članice (U23), ki je potekalo od 9. do 12. julija v Estonskem Tallinnu je Slovenske barve zastopalo

Rezultati

APS

EKIPNO SLAVILI MASSOVCI! Naši člani in članice so na vikend (14. in 15. 6.)  ATLETSKEM POKALU SLOVENIJE v Novi Gorici ZMAGALI. Odlično so nastopali tudi v svojih

Rezultati

APS v Celju

POKALNI PRVAKI, ATLETI IN ATLETINJE IZ AD MASS LJUBLJANA Na dvodnevnem tekmovanju v Celju smo se  ekipnih zmag v obeh konkurencah skupaj z našimi člani