PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE

 

Na dvodnevnem prvenstvu Slovenije za člane in članice, ki je potekalo minuli vikend v Celju je Anita Horvat znova potrdila odlično pripravljenost, medtem ko se Tini Šutej norma za nastop v Londonu še kar izmika….. Držimo pesti, da bo z Anito na SP v London potovala tudi Tina!

Matija Kranjc je zmagal v metu kopja (72,15 m), Jan Kramberger je bil najhitrejši v finalnem teku na 100 m (10,54 s), najdlje je kroglo sunil Blaž Zupančič (18,55 m), Žiga Vrščaj je osvojil prvo mesto v skoku v daljino (7,37 m), Domen Maj Sadić je v skoku s palico preskočil višino 4,20 m in zasedel tretje mesto, tretji je bil v suvanju krogle tudi Andraž Snedic (14,72m). V teku na 400 m je zmagal Žan Rudolf (48,17), drugo mesto je osvojil Jernej Jeras (48,79). Drugi dan tekmovanja je  Lovrenc Valič zmagal v teku na 800 m (1:54,83), Axel Luxa je zmagal v skoku  v višino (2,00), Žiga Vrščaj  v troskoku (15,19) in Blaž Grad v teku na 3000 m z zaprekami (9:36,55).

V finalnem teku na 100 m je zmagala Anita Horvat z novim osebnim rekordom, 11.79, Tea Podbevšek je zasedla tretje mesto (12,58). V teku na 1500 m je zmagala vedno boljša, Maruša Mišmaš (4:23,37), druga je bila Patricija Plazar (4:26,42). V skoku v višino je tretje mesto osvojila Anja Brolih (1,55), tretje mesto je v metu diska osvojila Liza Lap (42,47). Nedeljski del tekmovanja se je uspešno nadaljeval tudi za naše članice: Anita Horvat je zmagala v teku na 200 m z rezultatom 24.53, Tina Šutej je zmagala, a z za njo skromnih 4,30 m, Patricija Plazar je zmagala na 3000 m (9:49,66), Ela Tekavec je osvojila drugo mesto v teku na 3000 m z zaprekami (12:46,43),Tina Vaupot je zasedla tretje mesto v metu kopja (41,51) in tretje v suvanju krogle (10,82). Bravo naši!

 

Kontakt

Atletsko Društvo Mass Ljubljana
Milčinskega ulica 2
1000 Ljubljana
Slovenija


Telefon: 01 438 59 10
GSM: 040 457 876 / Albert Šoba


E-pošta: info@admass.si
Spletna stran: www.admass.si

Vpis v atletsko šolo

Uradne ure pisarne: 15:00-16:00


Otroška atletika, kategorija U8 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:15)
  • torek-četrtek (16:00-17:15)

Kategorija U10 - U16 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:30)
  • torek-četrtek (16:00-17:30)

Kategorija U10 - U16 (3 treningi/teden):

  • 35 €/mesec
  • ponedeljek-sreda-petek (16:00-17:15)
  • torek-četrtek-petek (16:00-17:30)

Kategorija U18 - člani:

  • 40 €/mesec
  • vsak dan (po planu treninga trenerja)