AdMassCGP_2024_100let logo

Mnogoboj U12

18.maja je v Postojni potekalo DRŽAVNO PRVENSTVO V EKIPNEM IN POSAMEZNEM MNOGOBOJU. Mladi atleti so tekmovali v štirih disciplinah: teku na 60m, skoku v daljino, metu vortexa in teku na 300m.

V Postojno smo odšli samozavestni in z velikimi pričakovanji, vedeli smo, da smo dobro trenirali. In ne le dobro, odlično so se izkazali naši najmlajši pionirji. Nepremagljivi dvojec MARK FILIP IVANKOVIČ IN MARK ALEKSANDER ŠARMAN sta zbrala rekordno število točk in sicer kar 4099. Tretja sta bila JAN DUHOVNIK IN TIMON HUČ s skupaj zbranimi 3188 točkami. Dekleti KAJA MELE IN EVA JEŽ sta zasedli tretje mesto in skupaj zbrali 3782 točk.

Posebej lahko izpostavimo državni rekord v kategoriji fantje U12, rekordnih 2146 točk je zbral Mark Filip Ivankovič, drugi je bil Mark Aleksander Šarman z 1953 točkami. Pri dekletih je bila tretja KAJA MELE z zbranimi 2034 točkami.

Čestitamo vsem, ki so odlično tekmovali in svoj seštevek točk prispevali da je ATLETSKO DRUŠTVO MASS postalo VSEEKIPNI DRŽAVNI PRVAK V MNOGOBOJU V KATEGORIJI U12.