AdMassCGP_2024_100let logo

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ČLANE IN ČLANICE

Celje, 25. februarja

Filip Jakob Demšar je na odprtem dvoranskem atletskem prvenstvu v Celju zmagal v teku na 60 m ovire z 8,13 sekunde in za dobro desetinko ugnal konkurenco. Vika Rutar je naslov prvakinje slavila v teku na 60 m (7,64 s). Višinašica Lija Apostolovski ni dovolila presenečenj in zmagala tudi v članski kategoriji (174 cm), Liza Žvoklej je zasedla tretje mesto (155 cm). Luka Zidar je s preskočenimi 203 cm postal državni prvak v skoku v višino, podprvak je postal Tilen Zupanc z enako preskočeno višino.

Žiga Vrščaj je  postal državni prvak v troskoku (15,48 m) , tekmoval je tudi  v skoku  v daljino, kjer je osvojil tretje mesto (7,03 m). Prek 13 m pa je med članicami zmogla le Eva Mustar ( 13,02 m). Enej Vrhunec je v teku na 60 m osvojil tretje mesto (6,95 s). Bravo naši!