Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

19. SREDOZEMSKE IGRE

Reprezentanca, ki nastopa na 19. sredozemskih igrah v Alžiriji je sestavljena iz kar sedmih Massovih članov. Edina Massovka in trenutno naša najuspešnejša tekmovalka sredozemskih iger je Neja Filipič.

Neja je v alžirskem Oranu osvojila zlato v troskoku (14,16 m). Dan prej je nastopila v skoku v daljino kjer je z rezultatom 6,45 m osvojila četrto mesto, do brona ji je zmanjkalo le 11 cm.

V kvalifikacijah teka na 110 m ovire se je Filip Jakob Demšar s petim časom uvrstil v finale in dosegel mlajši članski državni rekord (13,65), obenem je za le 11 stotink zaostal za članskim (13,56).

Jure Grkman je izpadel z desetim časom na 200 m (21,44). Robert Renner zaradi trebušnih težav ni nastopil v finalu skoka s palico.

ČESTITAMO! IN VESELIMO SE NOVIH USPEHOV!