Share on pinterest
Share on email

5. MLADINSKO BALKANSKO PRVENSTVO U20

Sofija, 13.2.2021

Slovenska mladinska atletska reprezentanca je odlično nastopila na balkanskem prvenstvu do 20 let. Med njimi so bile tudi predstavnice našega društva; Zala Istenič (60m), Veronika Sadek (800m) in Liza Šajn (3000m).

Zlato medaljo, naslov balkanske mladinske prvakinje in še rekord prvenstva je osvojila Zala Istenič, ki je v teku na 60 m postavila tudi nov osebni rekord (7,44 s). Iskrene Čestitke, Zala!

Dvojno zlato in naslova balkanske prvakinje je osvojila tudi Veronika Sadek v teku na 800 metrov (2:08,59) in v štafenem teku 4x400m. V   štafetnem teku je tekla zadnjo predajo, dekleta pa so s časom 3:47,83 postavile rekord balkanskih prvenstev. Liza Šajn je v teku na 3000 metrov osvojila peto mesto. Še enkrat, iskrene čestitke vsem!