Prvenstvo Slovenije U20

CELJE, 30.6 in 1.7.2018

V Celju je minuli vikend potekalo državno prvenstvo za starejše mladince in mladinke (U20). Naši najboljši, zlati, srebrni in bronasti!!!

Filip Jakob Demšar je kljub močnemu vetru v prsa zmagal na visokih ovirah (14,29 s), Maj Domen Sadić je v skoku s palico zasedel tretje mesto (4,40 m), v suvanju krogle je bil Gaj Černigoj drugi (13,30 m), tretji je bil Matic Dobrovoljc (12,33 m), ki je bil drugi tudi tudi v metu kopja (47,32 m), Aljoša Skok se je v teku na 100 m boril z močnim proti vetrom (-2.3 m/s)  in kljub temu, zasedel tretje mesto (11,18 s). V teku na 400 m je drugo mesto osvojil Lovro Mesec Košir (47,83 s), mesto za njim je zasedel Gregor Grahovac (48,51 s), ki je bil drugi tudi v teku na 200 m (21,94 s). Gregorjevi rezultati kažejo, da je poškodba uspešno sanirana.

Jure Kropivšek je v teku na 5000 m zmagal s časom 17:09,44.  Bruno Šulman je v teku na 400m z ovirami zmagal s časom 54,96 s. Zmagali so tudi mladinci v  štafetnem teku 4x100m v sestavi Aljoša Skok, Jakob Filip Demšar, Lovro Mesec Košir in Bruno Šulman (42,97 s). Štafeta 4x400m  v kateri so tekli Jan Jenko Rankovič, Bruno Šulman, Tine Sedej in Lovro Mesec Košir je osvojila tretje mesto (3:23,31).

Liza Lap je zmagovalka v metu diska, ki ga je zalučala 46,34 m daleč. Zlato si je nadela tudi višinašica Lija Apostolovski, ki je tokrat preskočila 1,75 m. Troskokašica Iva Golob je osvojila tretje mesto z rezultatom 12,02 m, Tretja je bila v teku na 100m z ovirami Barbara Knez, ki se je spustila pod 16 sekund (15,85 s). Tretja je bila tudi Lea Hriberšek v teku na 100m  (12,56 s). Zoja Šušteršič je zmagala v metu kopja (47,69 m). Nika Levičnik je v teku na 400 m z ovirami zasedla tretje mesto (1:06,40), bronasta je bila tudi Ajda Osolnik v skoku s palico (2,90 m). Tjaša Zajc je v suvanju krogle z rezultatom 12,28 m, zasedla drugo mesto. Urška Kraševec je v teku na 3000 m osvojila tretje mesto (11:07, 10), Tretja je bila ženska štafeta 4×100 m v sestavi Tajda Miklavčič, Nika Levičnik, Izabela Eržen in Lea Hriberšek (49,05 s).

Bravo prvi, drugi, tretji in bravo vsi ostali!!

Uradni rezultati dostopni na: SLOVENSKA ATLETIKA

 

Kontakt

Atletsko Društvo Mass Ljubljana
Milčinskega ulica 2
1000 Ljubljana
Slovenija


Telefon: 01 438 59 10
GSM: 040 457 876 / Albert Šoba


E-pošta: info@admass.si
Spletna stran: www.admass.si

Vpis v atletsko šolo

Uradne ure pisarne: 15:00-16:00


Otroška atletika, kategorija U8 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:15)
  • torek-četrtek (16:00-17:15)

Kategorija U10 - U16 (2 treninga/teden):

  • 30 €/mesec
  • ponedeljek-sreda (16:00-17:30)
  • torek-četrtek (16:00-17:30)

Kategorija U10 - U16 (3 treningi/teden):

  • 35 €/mesec
  • ponedeljek-sreda-petek (16:00-17:15)
  • torek-četrtek-petek (16:00-17:30)

Kategorija U18 - člani:

  • 40 €/mesec
  • vsak dan (po planu treninga trenerja)