AdMassCGP_2024_100let logo

VSEEKIPNI DRŽAVNI PRVAKI V MNOGOBOJU U14

V nedeljo, 19.5. so naši pionirčki v Velenju tekmovali v ekipnem, posamičnem in vseekipnem mnogoboju v kategoriji U14. Pionirji in pionirke so tekmovali v skoku v daljino, teku na 60 m, metu vorteksa in teku na 600 m. Med posameznicami je blestela Ana Mahne, ki je bila najboljša v kar treh disciplinah in na koncu tudi zmagala z osvojenimi 2707 točkami. Skupaj z Anamarijo Hren sta osvojili ekipno tretje mesto, zbrali sta 4788 točk. Pri pionirjih je tretje mesto osvojil Axel Kristijan Grčar, ki je po štirih disciplinah skupno zbral 2346 točk. Luka Ficko in Gašper Kušar Stojakovič sta osvojila tretje mesto v ekipnem mnogoboju, skupaj sta zbrala 4229 točk.

In vseekipni pionirski prvaki v mnogoboju so postali…..ENI IN EDINI…..atleti in atletinje ATLETSKEGA DRUŠTVA MASS iz Ljubljane. Jupi, bravo, toooooo!!!